Szukaj

Wpisz szukaną frazę

Kontakt

Zadzwoń do nas


+48 511 191 111

Napisz do nas


kambik@kambik.pl

 

NAWIERZCHNIA ELASTYCZNA EPDM

NAWIERZCHNIA ELASTYCZNA EPDM

dostępność: dostępny na zamówienie
wysyłka: 10 dni
numer katalogowy: NAWIERZCHNIA EPDM
Cena netto: 161,79 zł
Cena brutto: 199,00 zł

Cena za 1m2 nawierzchni o grubości 45mm.

Sprawdź dostępność
Zadzwoń: +48 511 191 111/

Bezpieczna nawierzchnia elastyczna EPDM. Przygotowywana specjalnie na potrzeby programu MEN "Radosna Szkoła".


Przy zamówieniu większych ilości istnieje możliwość produkcji nawierzchni w wybranym przez klienta, niestandardowym kolorze.Oferujemy Państwu bezpieczną nawierzchnię, która jest doskonała do budowy placów zabaw w programie Radosna Szkoła. Jest to produkt o klasycznym kształcie (kwadrat 500 x 500 mm.), niezwykle łatwy w montażu, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Składa się z dwóch części: granulatu gumowego SBR i nakładki EPDM. Płytki robione są w specjalistycznej prasie tzw. metodą „na ciepło” co zapewnia naszym produktom wysoką trwałość. Dodatkowo w procesie powstawania płytki korzysta się z najlepszych klejów poliuretanowych, co jest kolejnym aspektem gwarantującym najwyższy standard tych produktów. Oferowana płytka wykonana jest od spodu techniką ‘tabliczka czekolady’ i jest w stu procentach wodoprzepuszczalna. Jej waga wynosi dziewięć kilogramów - jest ona o wiele cięższa od produktów konkurencji. Sprawia to, iż płytka wyróżnia się spośród artykułów konkurencji nie tylko większą stabilnością, ale i nie kruszy się w czasie użytkowania.

 

Produkt ten to nie tylko perfekcyjne wykonanie, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa konieczna przy budowie placów zabaw. Proponowana przez nas bezpieczna nawierzchnia amortyzuje upadek dziecka , zapewniając jednocześnie dzieciom: radosną, beztroską zabawę - a ich rodzicom komfort i świadomość najlepszego wyboru.

Cena za 1m2 nawierzchni o grubości 45mm.

Grubość: 45mm lub 80mm

HIC: 1,6m lub 2,4m

Kolor: Pomarańczowy RAL 2011, Niebieski RAL 5003

 

Przy zamówieniu większych ilości istnieje możliwość produkcji nawierzchni w wybranym przez klienta, niestandardowym kolorze.

Płytki dostarczane są na paletach transportowych.

Przesyłka zabezpieczona jest przed wpływem warunków atmosferycznych.

Cena za 1m2 nawierzchni o grubości 45mm.

Produkty powiązane
Sklep internetowy Shoper.pl